Patrikovská procházka – UKONČENO

Vážení a milí příznivci Irska, oslav sv. Patrika a všichni s chutí na drobnou hru, srdečně vás zveme na malou brněnskou procházku na téma svátku sv. Patrika! ?

O co se jedná

Máme nachystanou trasu přibližně 7 km (záleží na vás, jestli si ji částečně zkrátíte MHD nebo prodloužíte ještě pokračováním procházky), na které se nachází 5 hlavních zastavení a 2 další doplňková. Prakticky? Pokaždé hledáte krabičku (velikosti asi 7 x 7 x 5 cm a větší), ve které je část klíče k cílovému zastavení a něco málo o sv. Patrikovi. Procházka bude dostupná týden, a to od 14. 3. do 21. 3. 2021. Edit: Prodlužujeme do Velikonoc!

Abyste se měli na co těšit, v cíli čeká drobná odměna. ?

Aby to fungovalo

Procházka je velmi inspirovaná Geocashingem, proto pro ni platí velmi podobná pravidla. Lokalitu daného zastavení by neměl vidět nikdo nepovolaný (aby si krabičku nikdo cizí „nepřivlastnil“), snažte se být tedy maximálně diskrétní. Z krabiček neodnášejte žádné součásti. K odnesení je pouze předmět v cíli. Krabičku vždy znovu pečlivě uzavřete a schovejte na původní místo.

Co budete potřebovat

Přestože trasa vede relativně centrem Brna, některé krabičky jsou zanořené více v přírodě. Doporučujeme obuv, ve které se nebudete bát křoví a případného bláta.
Dále potřebujete vlastní tužku či propisku a vytištěné následující dva obrázky. V krabičkách najdete, co do nich doplnit. Sudoku bude sloužit k získání souřadnic cílové krabičky, tajenka doplňovačky vám zase napoví, kde přesně ji hledat.

Když se něco pokazí

Napište nám na naši facebookovou stránku. Pokusíme se vám pomoci, případně přijít problém opravit.

A něco se opravdu pokazilo. Pohřešována je – budiž jí země lehká – první doplňková krabička (klíč 1). Trasa se dá projít i bez ní, ale chyběla by vám nápověda k cíli. Obsah tedy doplňuji sem: hint

Vyrážíme!

Máte vše připraveno? Tak hurá na to! První krabička se nachází pěkně v centru, v malebném parku kolem hradu Špilberk. Souřadnice je 49.1956969N 16.5982567E. Přejeme vám příjemnou procházku a budeme rádi, když s námi budete sdílet dojmy a případně fotky na Facebooku či Instagramu. ?